Відкрити меню

Як не зруйнувати стосунки з дитиною коханого, якщо у вас є власна дитина

Конфлікти між дітьми — одна з причин розриву стосунків між коханими. Як не зруйнувати стосунки з дитиною коханого і коханим, якщо ви маєте власних дітей.  Про помилки які не треба робити жінці  при знайомстві з дитиною коханого в попередньому дописі, а зараз про те, що призводить до руйнування стосунків жінок і чоловіків в котрих є власні діти.

Конфлікти між собою, дорослі зможуть вирішувати і  отримавши досвід рухатись далі в своїх стосунках. 

Але суперечні ситуації між дітьми, досить часто приводят до зв'язаного конфлікту між дорослими.

Діти жаліються саме своїм рідним батькам.

Між зводними дітьми виникають непорозуміння, сварки, навіть бійки так само, як між рідними братами і сестрами.  Після таких «розборок» у всіх випадках, діти жаліються саме своїм рідним батькам і в більшості звинувачують один одного:

 • перекручують обставини конфлікта,
 • додумують події,
 • давлять на жалобу,
 • симулюють травми та інше,
 • вигороджують себе.

(Підмічу, що розборки між зводними на відміну  між рідними проходять без фізичного контакту -))

Якщо зводні діти потрапили в такий «заміс», і ви бажаєте зберегти відносини  - не робіть цього ніколи ні за яких обставин

не з'ясовуйте конфлікт на одинці з «дитиною-кривдником», не повчайте захищаючи свою, не ставте ніяких вимог.

краще зробіть так:

зберіться разом і дайте можливість кожній дитині розповісти про конфлікт з її точки зору, без звинувачень проговорити образи, вибачитись, обійнятись і продовжити  будувати стосунки.

Безумовно,  не все пройде швидко і гладко, але конфлікт буде вичерпаний, образи зняті і за короткий час все нормалізується.

Порада: ми, використовуємо  стратегію «обоє на диван»

Якщо хтось починає жалітись, це означає що конфлікт між дітьми дійшов до верхньої межі і вони не здатні вирішити його самостійно. В такому разі, насуплені, злі, роздратовані -))) сідають на диван і починають висовувати один до одного претензії, приймати їх, проговорювати образи, а потім обіймаються і живуть далі -)))

Краще запам'ятати і не перевіряти:

Ви ніколи не знаєте ситуацію, або подію яка відбулась за вашою спиною і єдине правильне рішення у всіх випадках, дочекатись чоловіка, жінку і разом розібрати ситуацію. Не втручайтесь — терпіть. Якщо, під дією емоцій, негайно поставити на місце «кривдника», ви на довго, а може і на завжди втратите зв'язок з дитиною коханого, або коханої. 

Що відчувають діти, якщо ви, вчора була лагідною і привітливою, миттєво стали злою і жорстокою, почали повчати на користь своєї дитини.

Мене не люблять, бо я не рідний, вона, захищає свою дитину бо її люблять і вона рідна. Тобто, я проблема, яка заважає її дитині.

Наслідок такої поведінки, — ще більша агресія на дитину жінки, або чоловіка. Агресія на самого дорослого, втрата довіри.

Чоловікам і жінкам у стосунках варто зрозуміти, що між їхніми дітьми відсутні почуття. Вони змушені прийняти умови, в яких опинились і сприймати в нових обставинах один одного як є.

Тому притирання може відбуватись досить довго, потрібно враховувати побутові, соціальні особливості,  характер, розуміти хто ваші діти:  інтроверт, амбіверт, екстраверт. Допомагати якісно, терплячи, крок за кроком будувати дітям відносини.

Можливо конфлікти будуть повторюватись багато разів, але  їх буде все менше і менше, а родина буде міцніша і міцніша.

Що може врятувати, якщо ситуація надто напружена — пожити деякий час окремо, поступово застрічаючись для налагодження стосунків.

Рівно як і в сім'ях з рідними дітьми, конфлікти зводних дітей не повинні впливати на відносини дорослих. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2022 Панченко Сергій · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Дизайн та підтримка: GoodwinPress.ru

дізнатись про можливість бізнесу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш e-mail (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Місто (обов'язково)

  Тема

  Повідомлення (питання):

  x