Відкрити меню

Як працює програма 70% оплати на оздоровлення дітей в літніх таборах

Програма ЛІТНЄ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ СТАЄ ДОСТУПНИМ! діє.

Завдяки відшкодуванню частини вартості путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в Полтавській області, я ОТРИМАВ ФІНАНСОВУ ПІДТРИМКУ в розмірі до 70 % від вартості путівки за рахунок міського бюджету.

Дійсно, за програмою звертаються багато батьків в відділ виконавчого комітету управління Полтавської міської ради у справах сім"ї, молоді та спорту.

Подати документи або отримати консультації можна завітавши за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 36, кабінет 122, відділ сім’ї та дітей.

Працівник, відповідальний за прийом документів терпляче і кваліфіковано дає роз’яснення,  відповіді на питання батьків. Черг, як мені повідомляли раніше, немає. Зауважу, що відшкодування не повинно перевищувати 3554 грн. Тобто, якщо путівка коштує 4000 грн, то 70% буде 2800, а якщо 6300 грн, то 70% буде 4410 грн, але відшкодують тільки 3554 грн.

Заява і необхідні документи були розглянуті за два дні.

Необхідні документи для оформлення відшкодування

 • згода дитячого оздоровчого закладу, що підтверджує можливість забезпечити дитину послугами з оздоровлення та відпочинку, з зазначенням терміну перебування та повної вартості путівки, з урахуванням віку дитини;
 • копія свідоцтва про народження дитини;
 • копія паспорта одного із батьків-заявників (стор. 1, 2, 7, 11-16);
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера одного із батьків-заявників;
 • довідка про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб, із зазначенням у ній дитини батьків-заявників.

Здав 6 червня — 8 червня отримав повідомлення про відшкодування і залишкову суму для оплати до повної вартості путівки. Надав в профспілку повідомлення, квитанцію про доплату і отримав путівку.

У деяких батьків створилося враження, що вартість путівок завищена. Після спілкувався з відповідальною особою, прийшов до висновку, що вартість путівок не завищена а ЗАНИЖЕНА. Вартість путівки — це не тільки харчування і проживання, а на справді це ще і заробітна плата персоналу, вихователів, лікаря, транспорт, аренда землі на якій розташований табір, освітлення, амортизація... податки. Всі діти обовязково застраховані.

Можливо, путівки коштували більше 10 000 — 15 000 грн. Виникає питання, хто спроможній з батьків відправити в табір 1-2-3 дитини по такій вартості?

На мою думку, при заробітній платні 15 000 грн. на місяць , або добутку сім’ї 30 000 -40 000 грн. на місяць у батьків не виникало питання про відшкодування, воно було не потрібно, ми могли самі придбати путівки в табір.

Добре, що є така програма, але, як на мене — краще більше заробляти і відправляти дітей на відпочинок не туди куди є можливість, а туди де дитині буде цікаво, корисно, познавально. Для цього треба зовсім не багато — гроші і час. А підтримка громади знадобиться тим, хто дійсно її потребує.

Програма працює, користуйтеся нею завчасно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

© 2022 Панченко Сергій · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Дизайн та підтримка: GoodwinPress.ru

дізнатись про можливість бізнесу

  Ваше ім'я (обов'язково)

  Ваш e-mail (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Місто (обов'язково)

  Тема

  Повідомлення (питання):

  x